Kargo ve Teslimat

1.    www. orkidepastanesi.com' a saat 14:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı gün, saat 14:00'dan sonraki siparişiniz ertesi iş günü Kargoya verilir.

2.    Banka ve P.T.T. Havaleli Ödemelerinizde bu süreç, havalenizi yapmanızdan  hemen sonra başlar.

3.    Cumartesi günü saat 10:00'dan sonraki ve Pazar günü     vermiş olduğunuz siparişler, ilk iş günü olan Pazartesi günü Kargoya teslim edilir.Bütün bu süreçten haberdar edilirsiniz ve Kargo Takip Numaranız size bildirilir.

4.    www.orkidepastanesi.com, stok durumunu, olağandışı etkenleri ve olası Kargo Şubelerinin aksaklıklarını düşünerek,sipariş vermiş olduğunuz ürünü en geç 3 (üç) iş günü içerisinde Anlaşmalı Kargo Firmasına teslim etmeyi taahhüt eder.Bu ve diğer sebeplerden dolayı taahhüt ettiğimiz süre içerisinde ürününüz Kargoya verilmemişse, size bildirmek suretiyle, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir ve Ödemeniz iade edilir.

5.    Havale ile Ödeme Seçeneğini kullandığınızda, havale işleminizi, hafta içi, siparişi vermenizden sonraki 24 saat içerisinde, cuma günü ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz için de, Pazartesi günü    gerçekleştirmezseniz, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.

6.    Siparişiniz için Havale İşleminizi gerçekleştirdiğinizde, lütfen Havale Bildirim Formu'nu doldurunuz.

7.    www.orkidepastanesi.com dan yapacağınız alış verişlerinizde kapıdan nakit ödeme kabul edilmemektedir.

8.    Yurtiçi Kargo gönderim ücreti sabit 9.00 TL.dir ve 200.00 (iki yüz) TL.ye kadar olan alışverişlerde alıcıya, üzeri alışverişlerde orkidepastanesi.com'a aittir.

K.K.T.C.'den vermiş olduğunuz siparişleriniz sadece P.T.T.kargo ile gönderilir. K.K.T.C.den vermiş olduğunuz siparişlerinizde Kapıdan Ödeme Seçeneği yoktur. Sadece Kredi Kartı  ve Banka Havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Orkide Pastanesi 'ne aittir.